pirtis grožio procedūroms

Sodybos pirties gultai ,padengti keramikinėmis plytelėmis todėl puikiai tinka grožio procedūroms atlikti.Kviečiame moteris į pirties grožio procedūras. Galite ne tik ,kad pasilepinti pirtimi ,atgaivingti  kūną , sielą ,bet ir atlikti įvairias kūno grožio procedūras. Pradedant pylingais , populiariausi naturalūs ,kuriuos naudojate ir savo virtuvėse ,tai  negyvosios jūros druska ,  soda ,kuri nušarmina visą organizmą , cinamonas su medumi ir kavos tirščiai ,kurie puikiai veikia  kaip anticeliulitinis ,liekninamasis pylingas. Po pylingo palepinkite kūno odą reikiamomis kosmetikos priemonėmis ir įsivyniojusios  į paklodę pasikaitinkite pirtyje . Problemines kūno vietas galite apvynioti celofanine plėvele tam,kad tinkama priemonė geriau ir giliau  įsigertų į odą. Įkaitusios  pirties karštyje odos poros puikiai atsiveria , išsivalo ir sugeria maistingąsiąs medžiagas. Pasilepinkite ir pasigražinkite mūsų pirtyje. Būkite sveikos ir gražios !

Pirties nuomos kaina darbo dienomis (nuo pirmadienio iki ketvirtadienio ) iki 15asmen 150€ , sekmadieniais 200 € (nuo gegužės iki spalio mėnesio )

Pirties nuomos kaina darbo dienomis (nuo pirmadienio iki ketvirtadienio ) iki 15asmen 200€ , sekmadieniais 250 € (nuo lapkričio iki balandžio mėnesio )

 

 

 ,