PRIVATUMO POLITIKA

BENDRA INFORMACIJA

Sodyba PIEVŲ MENĖ (toliau – Duomenų valdytojas) šia privatumo politika (toliau – Privatumo politika) apibrėžia sąlygas, kurių privalo laikytis visi interneto svetainės PIEVUMENE.LT (toliau – Interneto svetainė) lankytojai (toliau – Lankytojai). Visos išvardintos sąlygos yra taikomos kiekvieną kartą Lankytojui naudojantis Sodybos PIEVŲ MENĖ kuriamu turiniu, įsigyjant paslaugą ar siunčiant užklausimą, nepriklausomai nuo to, kokį įrenginį (kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetę, televizorių ar kt.) (toliau – Įrenginį) Lankytojas naudoja.

Laikoma, kad Lankytojas susipažįsta ir patvirtina savo sutikimą laikytis Privatumo politikos, kai jis apsilanko Interneto svetainėje, prisijungia prie Interneto svetainės ar įsigyja Internetinėje svetainėje parduodamą prekę ar paslaugą. Lankytojas, nesutinkantis su kuria nors Privatumo politikos nuostata, nepatvirtina savo sutikimo ir paranda teisę lankytis Interneto svetainėje, prisijungti ir naudotis visomis ar bet kuria iš Interneto svetainėje teikiamų paslaugų.

Sodyba PIEVŲ MENĖ šia privatumo politika nustato asmens duomenų tvarkymo sąlygas naudojantis Duomenų valdytojo valdoma interneto svetaine. Privatumo politikos nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą Lankytojui norint pasiekti Duomenų valdytojo teikiamą turinį ar paslaugą Lankytojo naudojamu Įrenginiu.

Tvarkydami asmens duomenis vadovaujamės Europos Sąjungos Duomenų apsaugos reglamento Nr. 2016/679, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo, kitų susijusių teisės aktų reikalavimais bei kontroliuojančių institucijų nurodymais.

Asmenys, kurie yra jaunesni negu 16 metų, negali teikti jokių asmens duomenų per mūsų svetainę. Jei esate asmuo, kuris yra jaunesnis negu 16 metų, prieš pateikdami asmeninę informaciją, turite gauti savo tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą.

DUOMENŲ VALDYTOJO REKVIZITAI:

Jolanta

ADRESAS: sodyba PIEVŲ MENĖ, Skrudėnai, Vilniaus Apskritis, Lietuva

EL. PAŠTO ADRESAS: jolantospastaslt@gmail.com ; TELEFONAS: (8-684)94360

Mūsų renkami asmens duomenys:

Lankytojui tiesiogiai susisiekus gali būti renkama ši informacija: Vardas, Pavardė, el. pašto adresas, telefonas

Jūsų asmens duomenų naudojimas:

Klientų aptarnavimas ir bendravimas: el. paštas naudojamas komunikacijai dėl užsakymų, pranešimų apie užsakymo būklę, informacijos patikslinimui. Taip pat atsakydami į Jūsų užklausas bei pastabas.
Rinkodara, akcijos, lojalumo programa: el. pašto adresas naudojamas siunčiant naujienlaiškius ir pasiūlymus, tik gavus aiškų sutikimą.

Teisiniai pagrindai
Sutikimas: naudojame asmens duomenis su aiškiu pirkėjo-kliento sutikimu.
Sutartis su duomenų subjektu: tvarkome duomenis, kad įvykdytume sutartinius įsipareigojimus.
Teisinė prievolė: tvarkome duomenis pagal galiojančius teisės aktų reikalavimus.
Teisėtas interesas: tvarkome duomenis siekdami pagerinti PIEVŲ MENĖ teikiamų paslaugų kokybę ir efektyvumą.

Asmens duomenų atskleidimas
Teisiniai įsipareigojimai: Jūsų duomenis galime atskleisti, kai to reikalauja teisės aktai.

 

Asmens duomenų saugumas
Įgyvendiname griežtas saugumo priemones, kad apsaugotume Jūsų duomenis nuo neteisėtos prieigos, pakeitimo ar sunaikinimo.

Duomenų saugojimas
Jūsų asmens duomenys saugomi tiek laiko, kiek reikia šioje politikoje nurodytiems tikslams įgyvendinti arba tiek, kiek to reikalauja įstatymai.

Pirkėjo-kliento teisės
Jūs turite teisę žinoti, būti informuotas apie savo duomenų tvarkymą, taip pat susipažinti su savo duomenimis, juos taisyti, ištrinti arba apriboti jų tvarkymą. Taip pat turite teisę nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys.

Susisiekite su mumis
Jei iškiltų klausimų dėl šioje privatumo politikoje pateiktos informacijos, turite klausimų arba norite pasinaudoti savo teisėmis susijusiomis su asmens duomenų tvarkymu, susisiekite su mumis:
• atsiųsdamas prašymą ar nurodymą el. paštu  jolantospastaslt@gmail.com iš savo el.pašto adreso,
• atsiųsdamas ar įteikdamas prašymą ar nurodymą šiuo adresu: sodyba PIEVŲ MENĖ, Skrudėnai, Vilniaus Apskritis, Lietuva

Privatumo politikos pakeitimai
Privatumo politika gali būti atnaujinta. Interneto svetainėje pievumene.lt visada galite susipažinti su naujausiu dokumentu.

SLAPUKŲ POLITIKA

Slapukų naudojimas
SLAPUKAI (COOKIES) Slapukai – mažos rinkmenos, kurios yra siunčiamos į vartotojo tinklo naršyklę, bei pirmą kartą apsilankius svetainėje patalpinamos naršančiųjų kompiuteriuose ar kituose įrenginiuose. Vėliau svetainėje slapukai naudojami, siekiant užtikrinti geriausią įmanomą tinklapio naudojimą vartotojui, kuomet identifikuojamas vartotojo kompiuteris bei palengvinama prieiga prie tinklapio ar jame esančios informacijos, taip kuo patogiau vartotojui pritaikant svetainės turinį. SLAPUKAI NAUDOJAMI ŠIAIS TIKSLAIS: Siekiant užtikrinti sklandų svetainės naudojimą, veikimą bei naršymo proceso po svetainę palengvinimą. Atpažinti svetainę lankiusį vartotoją bei išsaugoti informaciją apie pirkimo metu įdėtas prekes ar paslaugas į krepšelį bei įvestus duomenis, kad sekantį kartą vartotojui perkant nebereikėtų pakartotinai įvedinėti savo duomenų iš naujo (jei perkama naudojantis tuo pačiu kompiuteriu ar kitu įrenginiu kaip ir pirmąjį kartą). Vartotojo lankymosi svetainėje trukmės, dažnumo stebėjimui bei statistinės informacijos rinkimui, siekiant geriau suprasti vartotojo naršymo elgseną tinklalapyje bei tikslinės rinkodaros orientavimui. SVETAINĖJE NAUDOJAMI ŠIE SLAPUKAI:
SLAPUKŲ IŠJUNGIMAS Vartotojas bet kada gali ištrinti arba užblokuoti dalį ar visus įrašytus slapukus savo kompiuteriuose ar kituose įrenginiuose, pakeisdamas savo naudojamos naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos apie slapukų ištrynimą ar užblokavimą galima rasti naudojamos naršyklės gamintojo svetainėje. Atkreipiame dėmesį, kad atlikus šiuos veiksmus, kai kurios svetainės funkcijos gali dalinai arba visiškai nebeveikti bei būti neprieinamos. Svetainėje gali būti naudojami trečiųjų šalių (partnerių, statistikos rinkimo sistemų, bendravimo sistemų ir pan.) įskiepiai, kurie taip pat naudoja slapukus savo tinkamo funkcionalumo užtikrinimui. Pabrėžiame, kad svetainės valdytojas nekontroliuoja, negali būti ir nėra atsakingas už trečiųjų šalių naudojamus slapukus, turinį bei šių tinklapių taikomą privatumo apsaugą, su kuria kiekvienu atveju rekomenduojame susipažinti individualiai.